E-mail: zamowienia@piernikizpodlasia.pl
www.piernikizpodlasia.pl
www.facebook.com/piernikizpodlasia

Adresy oraz godziny otwarcia:
Siedziba PS:
ul. Słoneczna 17/1
15-521 Zaścianki
Produkcja:
ul. Ryska 3 lok. 10
15-008 Białystok
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 9.00 – 20.00

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym - Spółką  z o.o. non profit, co oznacza, że nie działamy w celu osiągnięcia zysku, a wypracowany dochód przeznaczamy na działalność statutową pożytku publicznego. Nasza działalność  musi spełniać cele społecznie użyteczne, niekomercyjne. Zyski przeznaczamy na integrację zawodową i społeczną, poprawę jakości życia szczególnie osób niepełnosprawnych i bezrobotnych.

Zajmujemy się tworzeniem niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju pierników dekoracyjnych – projektujemy,  wypiekamy  i ręcznie dekorujemy ozdobne pierniki . Nasze korzenne słodkości doskonale sprawdzają się jako upominki  na każdą okazję. Projektujemy je pod konkretnego Klienta, zgodnie z życzeniami  oraz wymogami zamawiającego. Pomimo krótkiego okresu prowadzenia naszego przedsiębiorstwa (od czerwca 2018 r.), posiadamy doświadczenie w tworzeniu pierników na różne wydarzenia -  od wesel po  promocję miasta za granicą.

Wypiekamy oryginalne pierniki z mąki wysokiej jakości z podlaskich młynów, a niezwykły smak uzyskujemy dodając miody z lokalnych pasiek oraz przyprawy z całego świata. Do wyrobu naszych słodkości nie używamy polepszaczy, środków chemicznych, ani oleju palmowego. Możemy przygotować pierniki  odpowiadające państwa gustom, nie tylko wizualnie ale także smakowo.

Oferta:

  • produkcja i sprzedaż pierników
  • produkcja i sprzedaż pieczywa i świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • warsztaty dla dzieci i rodzin z dziećmi z zakresu wypiekania pierników o kształtach wybranych przez uczestników, szkolenia z zakresu dekorowania pierników
  • sprzedaż druku cukrowego na opłatkach, drukowanych za pomocą jadalnych tuszy na papierze opłatkowym z drukarki cukierniczej
  • produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych
  • sprzedaż foremek do wyrobu pierników z drukarki 3D.

 

Aktualności